http://www.imdb.com/title/tt0765010/
28go sam w domu. Dobre, mocne, dramatyczne.
piątek, 29 stycznia 2010
Book Of Eli
http://www.imdb.com/title/tt1037705/
28go w kinie z Z, M
Całkiem niezłe, gdyby nie to, że identyczne z The Road i z lukami w scenariuszu
28go w kinie z Z, M
Całkiem niezłe, gdyby nie to, że identyczne z The Road i z lukami w scenariuszu
wtorek, 26 stycznia 2010
niedziela, 24 stycznia 2010
The Messanger
http://www.imdb.com/title/tt0790712/
24go, sam w domu. Znowu kawałek dobrego kina - dziwne, że nie puszczają tego w kinach.
24go, sam w domu. Znowu kawałek dobrego kina - dziwne, że nie puszczają tego w kinach.
sobota, 23 stycznia 2010
Sherlock Holmes
http://www.imdb.com/title/tt0988045/
Film w zasadzie zaczął się po godzinie, nic ciekawego. Sam 23go.
Film w zasadzie zaczął się po godzinie, nic ciekawego. Sam 23go.
poniedziałek, 18 stycznia 2010
The Hurt Locker
http://www.imdb.com/title/tt0887912/
sam, w domu, 18go
ciężko zrobić film o Iraku w USA i nie popaść w propagandę. ten trochę popada, ale jest BARDZO DOBRY
sam, w domu, 18go
ciężko zrobić film o Iraku w USA i nie popaść w propagandę. ten trochę popada, ale jest BARDZO DOBRY
niedziela, 17 stycznia 2010
Whiteout
http://www.imdb.com/title/tt0365929/
Sam, 12go stycznia, w domu
Katastrofa to nie była, ale bez żadnej rewelacji
Sam, 12go stycznia, w domu
Katastrofa to nie była, ale bez żadnej rewelacji
A Serious Man
http://www.imdb.com/title/tt1019452/
Na dwie raty, chyba 14go i 16go, sam, w domu
Myślałem, że to Woody Allen. Da się obejrzeć.
Na dwie raty, chyba 14go i 16go, sam, w domu
Myślałem, że to Woody Allen. Da się obejrzeć.
2012
http://www.imdb.com/title/tt1190080/
Na dwa rzuty, ok 13-15go z K i JM w domu
Typowy hollywoodzki gniot, ale miło się oglądało.
Na dwa rzuty, ok 13-15go z K i JM w domu
Typowy hollywoodzki gniot, ale miło się oglądało.
Doubt
http://www.imdb.com/title/tt0918927/
16go z K i JM w domu
Meryl Streep w dobrej formie, a film bez fajerwerków, ale bardzo solidny. Nawet JM wytrzymała do końca.
16go z K i JM w domu
Meryl Streep w dobrej formie, a film bez fajerwerków, ale bardzo solidny. Nawet JM wytrzymała do końca.
Wszystko co kocham
Zaczynam od 17go stycznia, choć plan chodził po głowie od początku roku. Z racji powrotu do manii oglądania filmów postanowiłem spisywać to, co obejrzałem. Spróbuję odtworzyć historię od początku roku i pisać dalej na bieżąco. Ale do rzeczy.
Wszystko co kocham
http://www.imdb.com/title/tt1442584/
Kino w Wola Parku, razem z K, C i K
Film wart zainwestowanych pieniędzy, w końcu polskie kino bez zbędnej napinki.
Wszystko co kocham
http://www.imdb.com/title/tt1442584/
Kino w Wola Parku, razem z K, C i K
Film wart zainwestowanych pieniędzy, w końcu polskie kino bez zbędnej napinki.
Subskrybuj:
Posty (Atom)