niedziela, 17 stycznia 2010

Wszystko co kocham

Zaczynam od 17go stycznia, choć plan chodził po głowie od początku roku. Z racji powrotu do manii oglądania filmów postanowiłem spisywać to, co obejrzałem. Spróbuję odtworzyć historię od początku roku i pisać dalej na bieżąco. Ale do rzeczy.

Wszystko co kocham
http://www.imdb.com/title/tt1442584/
Kino w Wola Parku, razem z K, C i K
Film wart zainwestowanych pieniędzy, w końcu polskie kino bez zbędnej napinki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz