niedziela, 24 stycznia 2010

The Messanger

http://www.imdb.com/title/tt0790712/
24go, sam w domu. Znowu kawałek dobrego kina - dziwne, że nie puszczają tego w kinach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz