wtorek, 16 lutego 2010

Das Weisse Band

http://www.imdb.com/title/tt1149362/
Film ciężki jak wóz z węglem. Piękny, ale cholernie brutalny. Bez krwi, ale pełen przemocy. Nie epatuje obrazem - epatuje wyobrażeniem, słowem, nastrojem... Ciężki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz