niedziela, 14 lutego 2010

Star Trek

http://www.imdb.com/title/tt0796366/
To chyba wstyd, żeby w takim wieku, z takim zamiłowaniem do SF, zobaczyć swojego pierwszego Star Treka. Ale lepiej późno niż wcale! Dobry film - chyba.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz