środa, 3 lutego 2010

The Informant!

http://www.imdb.com/title/tt1130080/
3go sam w domu. Zaczyna się normalnie, potem się rozkręca, koło połowy filmu wszyscy myślą, że to juz koniec, a wtedy dopiero rusza. Bardzo fajny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz