http://www.imdb.com/title/tt0875034/
Nie licząc Black Dynamite, dzisiaj nie mam szczęścia do filmów. Kolejna porażka. W zasadzie tylko piosenka Fergie się do czegokolwiek nadawała, reszta się nie umywa do Chicago.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz